Vánoční posezení s Rodáky v Jupiteru.

Ve středu 13. prosince se uskutečnilo druhé „Posezení s Rodáky“ tentokrát na vánoční téma. Ani tentokrát nechyběl oblíbený punč doplněný ukázkami vánočního cukroví. Pro návštěvníky si autorka projektu paní Jiřina Trčková připravila několik překvapení. Na úvod pohovořila o adventních zvycích a poté se ke slovu a dílu dostal host večera, paní Iva Hemerová, která předvedla ukázky práce na kolovrátku a vše co souvisí se zpravováním ovčí vlny. Ježíškovo vánoční překvapení přineslo dárečky pro všechny zúčastněné, kteří si mohli jednotlivé dárky pod stromečkem, vzájemně losovat.

Na závěr večera všichni návštěvníci zafungovali jako jedna veliká porota, která vybírala z promítaných fotografií, svátečně vyzdobených domů a bytů, nejhezčí vánoční výzdobu. Vítězná výzdoba se tak může těšit na dárek od sponzora Lázní Jupiter a spokojení účastníci posezení si domů odnášeli balíčky s ukázkami pěti druhů cukroví i s vytištěnými recepty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie a jeho autorem je pavel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *